Podsumowanie akcji złom 2021

Wreszcie po zakupie sprzętu możemy podsumować akcję zbierania złomu 2021. Dzięki zbiórce złomu a także hojnemu wsparciu anonimowej firmy udało nam się pozyskać Parawan ratunkowy oraz Detektor wielogazowy firmy Dräger z zestawem zasilająco-ładującym. Powyższy sprzęt jest dla nas bardzo ważny pod względem naszego bezpieczeństwa, a także bezpieczeństwa mieszkańców. Dlatego pragniemy z całego serca podziękować wszystkim mieszkańcom Bojanowa zaangażowanym w akcję “złom 2021” oraz anonimowemu darczyńcy!

Detektor Dräger X-am® 2500 opracowano specjalnie do celów ochrony osobistej. Niezawodny detektor od 1 do 4 gazów wykrywa pary i gazy palne, a także O2, CO, H2S, NO2 i SO2. Sprawdzona i dopracowana technologia pomiaru, trwałe czujniki i łatwa obsługa zapewniają wysokie bezpieczeństwo oraz bardzo niskie koszty utrzymania.

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!