Podsumowanie akcji kalendarze 2021 – Podziękowania!

Finalnie możemy podsumować akcję “kalendarze 2021”!!! W ramach powyższej akcji a także dzięki wielu darczyńcom udało nam się pozyskać poniższy sprzęt:

1. Szelki bezpieczeństwa P05s – 2 komplety
2. Podnośnik specjalistyczny Hi-Lift – 1 sztuka
3. Matę sprzętową – 1 sztuka
4. Węże W52/20 powlekane – 2 sztuki
5. Znak “Uwaga wypadek” – 1 sztuka
6. Gumowe mostki przejazdowe 2×75 – 4 sztuki
7. Bosak dielektryczny 1,8m firmy “Nupla” – 1 sztuka
8. Uniwersalny klucz do hydrantów – 1 sztuka
9. Rzutkę ratowniczą – 1 sztuka
10. Kamizelki “Kierujący działaniami ratowniczymi” – 2 sztuki
11. Bandaż do węży W52 (do uszczelnienia węża w czasie akcji gdyby doszło do uszkodzenia) – 2 sztuki
12. Bandaż do węży W75 (do uszczelnienia węża w czasie akcji gdyby doszło do uszkodzenia) – 2 sztuki
13. Lampki sygnalizacyjne na pachołki drogowe – 4 sztuki
14. Nasady do mocowania sprzętu na samochodzie w rozmiarze W52 – 5 sztuk
15. Nasady do mocowania sprzętu na samochodzie w rozmiarze W75 – 5 sztuk
16. Rozkładana, podręczna drabinka teleskopowa – 1 sztuka
17. Linkę ratowniczą na bębnie – 1 sztuka
18. Baterie “akumulatorki” do latarek na hełmy strażaków – 32 sztuki
19. Akumulatorową szlifierkę kątową marki “Dedra”- 1 sztukę
20. Akumulatorową wiertarko-wkrętarkę marki “Dedra” – 1 sztukę
21. Akumulatorową piłę szablastą z możliwością wycinania szyb klejonych marki “Dedra” – 1 sztukę
22. Akumulatorowe lampy LED o mocy do 2000 Lm – 3 sztuki
23. Wiertła do wiertarko-wkrętarki – 1 komplet
24. Tarcze do szlifierki – 1 komplet
25. Ostrza do piły szablastej – 1 komplet
26. Zestaw kluczy – 1 komplet

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania sprzętu! Jest to dla nas strażaków ogromne wsparcie za które jesteśmy bardzo wdzięczni, pozyskany sprzęt pozwoli nam działać sprawniej w sytuacjach przed którymi stajemy. Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom którzy brali udział w akcji “kalendarze 2021”, a także wszystkim darczyńcom, którzy bezinteresownie nas wsparli, między innymi pragniemy podziękować firmie Eko-pellet Cwik Daniel z Bieńkowic, Metalio z Krzyżanowic, Rafart-Metall Paskuda Artur z Krzanowic (za podarowanie szlifierki kątowej w komplecie z bateriami), Bodzio-elektro Bogdan Paskuda z Bojanowa (za podarowanie bosaka dielektrycznego), firmie z Bojanowa (zakup zestawu kluczy oraz bardzo duży wkład w zakup sprzętu akumulatorowego, w tym piły szablastej, wiertarko-wkrętarki oraz lamp LED), oraz wszystkim pozostałym anonimowym darczyńcom którzy nam pomogli. Każdy nawet najdrobniejszy gest z waszej strony jest dla nas na wagę złota. Chcielibyśmy również podziękować wszystkim strażakom, którzy również aktywnie działali przy pozyskaniu sprzętu, za ich czas a także wkład finansowy. Mamy nadzieję, że kolejna akcja “kalendarze 2022” również spotka się z tak pozytywnym odbiorem, co pozwoli nam kolejny raz wyposażyć się w niezbędny sprzęt ratunkowo-gaśniczy.

“Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Pomagając innym pomagasz i sobie. Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście.” – Robert Baden–Powell.

Dodaj komentarz

error: Content is protected !!